Cześć...
Postanowiłam założyć sobie nowego bloga (tyle ich już było..)
Jeśli ktoś tu się spodziewał "sweetów" i innych różowych badziewi to chyba źle trafił, hehe ...
Zrobiłam hasło, żeby nie wchodziły tu niepowołane osoby, jednak jak ktoś zna choć trochę html'a to se otworzy w byle jakim edytorze i se odczyta
Dzisiaj byłam z kumpelką w Głusku rowerami. Akurat zrobiłysmy sobie odpoczynek, a tam jakaś rodzina miała zjazd rodzinny chyba, bo śpiewali jakieś stare piosenki. Nabita była z nich... lol Poszłyśmy sobie potem do sklepu, Aneta kupiła paczkę czipsów, a ja pepsi... pojechałysmy jeszcze obok lasu... itd... jak już wracałyśmy to jacyś kolesie zaczęli za nami jechać rowerami i drzeć się: SIEEEEMAAAA...!!!!!! I tak pare razy...a potem: "Poczekajcie!!!" już normlanie fucka miałyśmy im pokazać , bo to jakieś cioty były Jeszcze potem też się coś darli, ale my już tego nie słuchałyśmy. Ogólnie to nawet fajnie minął mi ten długi weekend... Tylko najgorsze jest, że jutro do tej budy... i z polaka i fizyki musze się uczyć KOSZMAR!!!
Dobra, będę kończyć NaRkA :)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.05.2005 :: 19:45 :: dct34.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka padnij do mnie jest nowa notka http://neaoreiro.mylog.pl
30.05.2005 :: 17:09 :: 80.51.242.86

Garsija7

No niby wszystko oki, i dzięki baaardzo za komenta-pozytywa, ale jest jeden mały problemik ja jestem ja, znaczy się on, a nie ona... facet po prostu jestem ale wybaczam Ci te drobne faux pa, bo jestem wyrozumiały A jak!! Narta
29.05.2005 :: 22:24 :: 80.51.242.86

garsija7

Siemka...No rzeczywiście..nie ma to jak autoreklama Ale każda propaganda jest dobra...a blugsa masz super....Naprawdę całe szczęście , ze nie ma zadnych serduszek, sruszek, misiów, kotlecików ze skrzydełkami i całej reszty tego badziewia A jak będę miał czasa to sobie będę zaglądał jak się tu sytuacja rozwija, a co mi tam szkodzi w końcu No to chyba tylem chciał powiedzieć Narqa
PS: No dodam tylko jeszcze , ze zapraszam tesh do siebie garsija7.talk.pl
29.05.2005 :: 22:12 :: 212.106.27.115

Siemanko no to widzę , że naprawde fajnie spędziłaś dzionek! Fajny jest ten Twój blogas! nawet mi nie mów o tej fizyce i polskim tak mi się nie chce. To do jutra papa do zobaczenia:d
29.05.2005 :: 21:33 :: gryfitki.wmc.net.pl

brzoskfi.talk.p

pozdrowkaaaaaaa :***
29.05.2005 :: 20:28 :: dtf33.neoplus.adsl.tpnet.pl

polaflo.talk.pl

Hejka!! Dziekuje za komentarz na moim blogu. No i za hasło. Będe tutaj zaglądać. Pozdrawiam i zapraszam do siebie!!
29.05.2005 :: 20:18 :: dcs128.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Siemka widze ze tez musisz uczyc sie z polaka i fizy. Co za zbieg okolicznosci, bo ja tez. Pusialas miec niezly ubaw z tej rodzinki co spiewali. Wpadnij na mojego blogaska http://neaoreiro.mylog.pl
P.S. Powodzenia w uczeniu
29.05.2005 :: 19:40 :: chello084010135161.chello.pl

czarna

dzieki za wpis i hasło(co za zaszczyt)...chociaż wole jak ktoś mowi cos na temat tego co pisze w notce. Co do Twojej notki to... ciesz sie zyciem, bo nie kazdy moze! ps.niektóra muzyczka tu nawet fajna jest.
29.05.2005 :: 16:04 :: chello084010122208.chello.pl

lepakkomies

Blog Super Gites Majonez! XD
Zapraszam do siebie:
http://www.grupa-therasmus.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć