29.05.2005 :: 15:05
Cześć... Postanowiłam założyć sobie nowego bloga (tyle ich już było..) Jeśli ktoś tu się spodziewał "sweetów" i innych różowych badziewi to chyba źle trafił, hehe ... Zrobiłam hasło, żeby nie wchodziły tu niepowołane osoby, jednak jak ktoś zna choć trochę html'a to se otworzy w byle jakim edytorze i se odczyta Dzisiaj byłam z kumpelką w Głusku rowerami. Akurat zrobiłysmy sobie odpoczynek, a tam jakaś rodzina miała zjazd rodzinny chyba, bo śpiewali jakieś stare piosenki. Nabita była z nich... lol Poszłyśmy sobie potem do sklepu, Aneta kupiła paczkę czipsów, a ja pepsi... pojechałysmy jeszcze obok lasu... itd... jak już wracałyśmy to jacyś kolesie zaczęli za nami jechać rowerami i drzeć się: SIEEEEMAAAA...!!!!!! I tak pare razy...a potem: "Poczekajcie!!!" już normlanie fucka miałyśmy im pokazać , bo to jakieś cioty były Jeszcze potem też się coś darli, ale my już tego nie słuchałyśmy. Ogólnie to nawet fajnie minął mi ten długi weekend... Tylko najgorsze jest, że jutro do tej budy... i z polaka i fizyki musze się uczyć KOSZMAR!!! Dobra, będę kończyć NaRkA :)