SiEmA
Jak może ktoś zauważył, wywaliłam hasło z bloga, bo w sumie to po co mi hasło na blogu. LoL.
Dzisiaj nic się ciekawego nie wydarzyło... miałam do SQL na 12:30.
W szkole straszne nudy były, dopiero na przerwie (przed biolą) nabita była niezła Jak przyszła facetka to wszyscy zaczęli śpiewać Zombiemu "STLO LAT"... dziwne, że dopiero dzisiaj, bo tak w sumie to on miał wczoraj urodziny hahaha Nasz "sympatyczny" kolega z klasy był tym bardzo zaskoczony, ale chyba nie wyglądał na zbyt zadowolonego
Nie było też dzisiaj mojego sąsiada z ławki. HMm... jutro "Dzien dziecka" hahahaha, ale dyrek się nie zgodził, żeby było wolne no i niezła bieda. I tak pewnie pól szkoły jutro nie przyjdzie Przynajmniej w piątek (5 czerwca) jedzimy całą klasą na ognisko do Jackowa. Mam nadzieję, że bedzie .

PoZdRo 4 AlL!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.06.2005 :: 11:07 :: dtd127.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka

Hej !! Mogli wam zrobic dzień wolny !! To w końcu DZIEŃ DZIECKA!!! Pozdrawiam
01.06.2005 :: 08:44 :: 83.238.56.14

jezu zombi palant spotkalem go po szole jak wracał ;P nabita z niego była szczególnie ta rozmowa o tej elektrowni hehe
31.05.2005 :: 21:21 :: 212.106.23.63

Siema no to rzeczywiście nabita niezła była dzis na bioli! Ale na matmie też oj już mogli dac dzień wolny! PRZECIEŻ TO DZIEŃ DZIECKA!!!!!!!!!!!!! ok pozdrawiasy papapapa
31.05.2005 :: 20:17 :: 80.51.242.86

Garsija7

No siemka...no to fajny dzionek miałaś A co do moich textów na blogu...heh....jestem po prostu świrnięty, więc i moje notki są z deka tesh powalone jak świnia na uboju Ja tu będę częściej zaglądał, a zapraszam także do siebie....wiesz...tak tylko dla chwili zapomnienia i rozpłynięcia się w łakociu czytania mych zacnych notek, czyż to nie słodycz prawdziwa?? Takich smakołyków jak u mnie nie znajdziesz nigdzie indziej hehehe...ale ja qrczę skromniś jestem No nic...papapa
31.05.2005 :: 20:03 :: chello084010122208.chello.pl

lepakkomies

Jak zwykle pierwsza ];->
Jak już pisałam bloguś SuPeR GiTeS MaJoNez - tak trzymaj i nie poddawaj się ;)
Pozdrawiam & zapraszam do siebie:
http://www.grupa-therasmus.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć